19 Kasım 2012 Pazartesi

DORE ÇORAP’TAN ÜÇÜ BİR ARADA “ÖĞRETMENİM” KAMPANYASI

Öğretmenler Günü’nde Dore’den çorap hediyesi, indirim ve ücretsiz kargo fırsatı…


Çorap, bir öğretmenin en çok ihtiyacı olan şeylerden biri hiç şüphesiz… Bu yüzden Dore Çorap yeni kampanyasını Öğretmenler Günü’ne özel olarak planladı. Dore Çorap, Öğretmenim adlı kampanya kapsamında; 19–25 Kasım tarihleri arasında www.dorecorap.com sitesinden alışveriş yapanlara 50 TL ve üzeri alışverişlerinde Dore Fit 15 ve Dore File olmak üzere iki ayrı dizaltı çorap hediye ediyor.


Sunduğu fırsatları bu kadarla sınırlamayan Dore Çorap, 50 TL ve üzerine %5, 100 TL ve üzerine %10 ve 150 TL ve üzerine %15 indirim fırsatı sağlıyor. Üstelik 25 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de alınmıyor. Yani, hem hediye hem indirim hem de ücretsiz kargo ile “üçü bir arada” fırsat yağmuru… 


Çoğumuzun hayatında fark yaratan biricik öğretmenlerimizin hakkını ödemek belki çok zor... Fakat Öğretmenler Günü’nde unutulmadıklarını göstererek onları sevindirmek mümkün. Öğretmenine kocaman sevgisiyle birlikte ufak bir hediye vermek isteyenler de kampanyadan faydalanmak için www.dorecorap.com'u ziyaret edebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder