31 Temmuz 2012 Salı

Dünya Markası Missha Sunstyle Güvencesiyle Türkiye'dePeki bu kadar kozmetik markaları varken neden Missha?

Kozmetik cilt ürünleri üreten MISSHA, işe öncelikle doğru bir anlayışla başlar, pürüzsüz bir cilt oluşturmayı amaçlar ve ürünlerin yapımında %100 bitkisel malzemeler kullanır. Ürünler müşteriye sunulmadan önce test ve uygulamalardan geçirilir. Müşteri memnuniyeti ve düşünceleri ön planda tutan MISSHA, bu düşünceler altında kaliteli, doğru ve güvenilir ürün üretmeyi hedeflemektedir. 


 
9 ayrı kategoride yüz, vücut bakımı, temizlik, saç bakımı, göz, tırnak, dudak, bakım setleri ve makyaj aksesuarlarıyla hizmet veren Missha bir Kore markasıdır. Kore kozmetiği dünyaca ünlü bir çok make up artistleri ve ünlülerin öncelikli tercihleridir. Uluslararası bir ürün haline gelen BB Cream öncülerindendir. Missha ürünleri sadece cildi renklendirmez, aynı zamanda makyajı bakımla birlikte sunar. 

 
Mishha'nın dünyada 1503 mağazası mevcut. Bu mağaza konseptleri de 2013 yılı itibari ile Türkiye’ye taşınmaya başlayacak.

Bir dünya devi Kore güzellik markası olan MISSHA ürünlerinin Türkiye’de resmi ve tek distribütörü ve Türkiye ofisi olarak online alışveriş imkanı http://misshashop.net/ üzerinden başlamıştır. Sitemizden satın almış olduğunuz ve alacağınız tüm ürünler sağlık bakanlığı bildirimi ve resmi gümrük işlemleri yapılarak MISSHA markasının merkez fabrikalarından ithal edilmektedir. MISSHA ürünleri dünyada kendi mağazaları ve kendi ülke ofisleri ve siteleri dışında satılmamaktadır. 

 
Site üzerinden sadece kredi kartınız ile değil, dilerseniz kapıda ödeme, havale, EFT seçenekleri de mevcut.

http://misshashop.net/
http://www.facebook.com/misshashoptc


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder