6 Kasım 2016 Pazar

Kutu Kutu Moda - Yepyeni Bir Aylık Sürpriz Kutu

Kutu Kutu Moda

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba. İnternette özellikle yurtdışında çok popüler olan, ülkemizde de yavaş yavaş duyulmaya başlayan aylık abonelikli sürpriz kutu konseptini duymuşsunuzdur. Ben şahsen bu olayın bayağı bir meraklısıyım. Hatta Lila Kutu'yu bilen bilir, aylık sürpriz kutu sattığı dönemlerde sık sık takip edip yakalayabildiğim aylarda da satın alıyordum. İnsan içinde ne olduğunu bilmeden kendi kendine hediye alıyormuş gibi oluyor, bunun heyecanı apayrı güzel bir şey zaten :)

Yine böyle internette gezinmeler sonucu kıyafet, aksesuar, takı gibi ürünlerden oluşan aylık sürpriz kutu gönderen bir markaya denk geldim. İsmi Kutu Kutu Moda. Kozmetik kutusu ya da tasarım ürünlü kutular yollayan markaları biliyorum, fakat kıyafet/moda temalı bir kutu daha önce görmemiştim Türkiye'de. Hatta keşke birileri yapsa da alsam diyordum ki tam denk geldi :D

Her neyse, Kutu Kutu Moda sektöre yeni giriş yapan bir firma, sitelerini inceledim, renkler, tasarım falan bayağı hoşuma gitti. Kıyafet ve takı meraklısı bir insan olarak da konsept beni fazlasıyla cezbetti diyebilirim. Hatta kutuları beden beden ayırmışlar ki insanlar rahatça satın alabilsin. Kıyafetlerin ölçüleri falan da yazıyor ürün satın al kısmında, oldukça düşünceli ve işi kolaylaştıran bir yaklaşım bu bana göre.

Kasım ayının kutuları satışta, henüz gönderimler başlamamış, sık sorulan sorular'da yazdığına göre tüm kutular ayın 20'sinden sonra gönderilecekmiş. Zaten abonelik esaslı kutu gönderimlerinde genelde hep bu şekilde işliyor süreç. Her ay belli bir süre boyunca siparişler toplanıyor, daha sonrasında da tüm kutular aynı anda gönderiliyor ki sürpriz bozulmasın.

Valla ben bir an evvel sipariş vereceğim, hatta şu an sipariş veriyorum bile :D Fiyatı da bence gayet uygun, kargo dahil 54.90 TL'ye satılıyor. İçinden de en az 5 tane kıyafet, aksesuar, takı gibi ürünler çıkacağı düşünülürse (belki daha bile fazla çıkabilir), gayet makul bir rakam. Sabırsızlıkla bekliyorum bakalım :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder