8 Temmuz 2015 Çarşamba

*** ÜRÜN İNCELEMESİ: Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülleri ***


trnd.com/tr projesi kapsamında gönderilen ürün paketim (hatta kocaman bir koli demek daha doğru olur) birkaç hafta önce elime ulaştı. Bulaşık makinesi deterjanı dendiğinde, iyi bir ürün bulabilmek gerçekten çok önemli. Temizleme, parlatma ve kalıntı bırakmama özelliği son derece iyi olmalı. Bazı markalar ise tam olarak erimiyor, makine içerisinde kapsül parçacıklarına rastlayabiliyoruz. Bu çoğu kez başıma geldi. Ama Fairy Platinum bu anlamda gerçekten başarılı; deterjanın erimeme gibi bir durumu asla yok.


Paketten çıkan yemek tarifi kartları

Temizleme ve parlatma özelliği de gayet iyi. Sadece kimi zaman tava ve borcamlardaki yemek kalıntılarını çok iyi çıkarmayabiliyor. Sonradan ovmak zorunda kalıyorum. Bu özelliğinin daha fazla geliştirilmesi gerekir, çünkü ben bulaşık makinesi kapsüllerimi herhangi bir ön yıkama yapmadan kullanırım. Çok ağır bir kokusu da yok, hatta belki biraz daha artırılabilir, ama çok fazla değil.


Fairy markası bana annemin de her zaman tavsiye ettiği bir marka olmuştur. O da hep bu markayı kullanır. Dolayısıyla deneme ürünlerinden kendisine verdiğimde çok sevindi :) Ben kullandığım diğer marka ürünlere göre son derece memnun kaldım, bundan sonra da sürekli kullanacağım bir ürün olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder