4 Temmuz 2013 Perşembe

*** TANITIM: HalilHilmizade Doğal Ürünler ***


Firma Hakkında:
Söke Cumhuriyet Çarşısı’nda Ticari hayatımızın temelinin atıldığının en nadide ispatı olan tabelamızın fotoğrafının da anlattığı gibi; kıymetli büyüğümüz Hacı Mollazade Halil Hilmi’nin izinden yürüyerek markamızı doğal ve kaliteli ürün anlayışı olan herkesin beğenisine sunduk.
1926'dan bu yana ticari hayatını sürdüren ailemiz, değişen ülke ve dünya koşullarına uygun biçimde, herzaman tüketicinin ihtiyacına uygun olan en doğru hizmeti vermiştir. Yeni ürünlerimizle, son yılların en büyük ihtiyacı olan sağlıklı beslenme konusunda sizlere hizmet vermeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.
Torosların eteklerinde kurulu, Akseki'deki çiftliğimizde ve doğal koşullarda, katkı maddesi kullanılmadan üretimi yapılan ürünlerimiz, sağlık koşullarına saygılı şartlarda ambalajlanarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Kalite ve lezzet olarak yetiştiği yörenin şartlarını sofranıza taşıyan Halil Hilmizade, sevdiklerinizle paylaştığınız güzel sofraların baş aktörü olacaktır.
Sağlıklı bir yaşam sürmek, herkesin en doğal hakkıdır. Bu sebeple, güvenilir gıdalar ile beslenme bilinci, son yıllarda oldukça gelişmiştir. Sağlıklı bir gelecek nesil için doğru ve sağlıklı beslenmek artık bir lüks değil zorunluluk haline gelmiştir. Bu bilinç; beraberinde sentetik ve kimyasal tarım ilaçları, kimyasal gübre ve hormonlar kullanılmadan üretilmiş ürünlere olan ilgiyi gün geçtikçe arttırmaktadır.
Bu tüketim bilinci, sadece kendi sağlığımız korumakla kalmayıp, aynı zamanda doğanın ve doğal kaynakların korunması için de çok büyük önem arz etmektedir. Bu bilinci prensip edinmiş olan Halil Hilmizade Doğal Ürünleri, tüketici sağlığına ve doğaya saygılı şartlarda geleneksel lezzeti bozmadan, büyük bir titizlikle üretimini yapmakta olduğu ürünleri beğeninize sunmaktadır.

Ürün gayet korunaklı bir ambalajda geldi, ayrıca kutusunun üzerinde bu zeytinin çok ilginç olan hikayesi de yazıyordu.

Böyle cam şişeleri seviyorum, çünkü daha sonradan değerlendirme imkanı oluyor :) Şişenin üzerine bir miktar zeytinyağı ekledim zeytinler bozulmasın diye, şu an o şekilde saklıyorum.

Dayanamadım, hemen tabağa koyup bir kaç tane yedim. Bu zeytinler gerçekten muhteşem bir lezzete sahip, üstelik kocaman! Kahvaltıda 2-3 tanesi bayağı yetiyor :)

* Firmanın web sitesinde zeytinin yanı sıra bal, ceviz, zeytinyağı ve şifalı bitkiler gibi ürünler de satın alabilirsiniz. Firmaya ayrıca Facebook sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Seçtiklerim:
Sultan (85.00 TL)

Zümrüt (14.00 TL)

Hünnap (9.00 TL)

Şifa Çayı (9.00 TL)

Zümrüt Damlası (19.00 TL)

1 yorum:

  1. easy entries for my giveaway.
    It will take a minute!
    http://fashionwithfitness.blogspot.com/2013/07/giveaway-win-free-clothes-from-persun.html

    YanıtlaSil